header

Koninklijke Horeca Nederland telt 246 afdelingen in heel Nederland. De besturen van deze afdelingen vertegenwoordigen de horecaondernemers die lid zijn van KHN. De bestuurders zijn dé gesprekspartner voor de gemeente waar het gaat om horeca gerelateerde wetten en regels in de stad. Zij zorgen voor een goede relatie met de lokale wethouders, ambtenaren en politici en komen op voor de belangen van de lokale horeca. Hiervoor werken zij nauw samen met de lokale regiomanager. Afdeling Haarlem heeft 217 leden

Bestuurssamenstelling Kon.Horeca Nederland, afdeling Haarlem (per 1 januari 2018):

Hildo Makkes (voorzitter) 06-24670146. hmakkes@gmail.com   
Gijs Brands (vice-voorzitter): 06-41147762. gijs@brasserievanbeinum.nl                 
Judith Tielen (penningmeester): 06-10613370 judithtielen@gmail.com
Marcel Tholen (secretaris): 06-24653380. brasseriebijtholen@gmail.com
Niels Weijers (bestuurslid) 06-38442024. niels@cafedevijfhoek.nl
Maud Vroom (bestuurlid, hoteloverleg) 0610189214 m.vroom@hotelfranshals.nl
Frank van Baaren (bestuurslid) 0622788933 Frankvanbaaren@gmail.com

Tamara Mol (secretariele ondersteuning) info@toos-officeondersteuning.nl
Frans Baars Adviseur (Ondernemersf.): 06- 53784463. f.baars@upcmail.nl
Ivo Berkhoff - KHN adviseur/manager KHN: 06-51174294. i.berkhoff@khn.nl

 














Wonen boven Winkels Haarlem